3D mapa Kampong Bukit Lada

Satelitní mapa Kampong Bukit Lada

název bez diakritiky: Kampong Bukit Lada
správní zařazení: Pahang, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 36' 0" North, 102° 23' 0" East

Kampong Bukit Lada a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong Bukit LadaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Bukit Lada. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Bukit Lada, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pahang, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 36' 0" North, 102° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Bukit Lada v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Bukit Lada

Hotely Kampong Bukit Lada: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Bukit Lada: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Bukit Lada, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Bukit Lada Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Bukit Lada. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Bukit Lada

3D mapa Kampong Bukit Lada v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Bukit Lada, Malajsie

3D mapa Kampong Bukit LadaGoogle Earth – podívejte se na Kampong Bukit Lada z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Bukit Lada dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Bukit Lada shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Bukit Lada, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Bukit Lada a okolí

Letiště ve městě Kampong Bukit Lada a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Bukit Lada říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Bukit Lada (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Bukit Lada a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Bukit Lada

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Bukit Lada: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Bukit Lada: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Bukit Lada

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Bukit Lada: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Bukit Lada: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Bukit Lada: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dianopolis v oblasti P.Alta Dbom Je, Tocantins, Brazílie
  2. Kampong Batu Tiga v oblasti Perak, Malajsie
  3. Besk Nowy v oblasti Leczyca, Lodzkie, Polsko
  4. Boxel v oblasti Meerzorg, Commewijne, Surinam
  5. Kakwe v oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  6. Sylvania v oblasti Jefferson County, Kentucky, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.