3D mapa Kampong Chamau

Satelitní mapa Kampong Chamau

název bez diakritiky: Kampong Chamau
správní zařazení: Pahang, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 13' 0" North, 103° 14' 0" East

Kampong Chamau a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong ChamauVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Chamau. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Chamau, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pahang, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 13' 0" North, 103° 14' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Chamau v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Chamau

Hotely Kampong Chamau: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Chamau: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Chamau, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Chamau Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Chamau. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Chamau

3D mapa Kampong Chamau v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Chamau, Malajsie

3D mapa Kampong ChamauGoogle Earth – podívejte se na Kampong Chamau z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Chamau dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Chamau shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Chamau, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Chamau a okolí

Letiště ve městě Kampong Chamau a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Chamau říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Chamau (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Chamau a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Chamau

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Chamau: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Chamau: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Chamau

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Chamau: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Chamau: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Chamau: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kochati v oblasti Nicosia, Kypr
  2. Guvna v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  3. Phumi Kien Teak v oblasti Prasat Balang, Kampong Thom, Kambodža

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.