3D mapa Kampong Kuala Mai

Satelitní mapa Kampong Kuala Mai

název bez diakritiky: Kampong Kuala Mai
správní zařazení: Pahang, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 46' 0" North, 102° 22' 0" East

Kampong Kuala Mai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong Kuala MaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Kuala Mai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Kuala Mai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pahang, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 46' 0" North, 102° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Kuala Mai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Kuala Mai

Hotely Kampong Kuala Mai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Kuala Mai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Kuala Mai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Kuala Mai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Kuala Mai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Kuala Mai

3D mapa Kampong Kuala Mai v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Kuala Mai, Malajsie

3D mapa Kampong Kuala MaiGoogle Earth – podívejte se na Kampong Kuala Mai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Kuala Mai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Kuala Mai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Kuala Mai, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Kuala Mai a okolí

Letiště ve městě Kampong Kuala Mai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Kuala Mai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Kuala Mai (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Kuala Mai a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Kuala Mai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Kuala Mai: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Kuala Mai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Kuala Mai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Kuala Mai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Kuala Mai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Kuala Mai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Minster v oblasti Auglaize County, Ohio, Spojené státy americké
  2. Riffin v oblasti Beauvais, Oise, Picardie, Francie
  3. Kangadhion v oblasti Akhaia, Peloponissos, Řecko
  4. Greenwood v oblasti Alleghany County, Virginia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.