3D mapa Kampong Kundang Patah

Satelitní mapa Kampong Kundang Patah

název bez diakritiky: Kampong Kundang Patah
správní zařazení: Pahang, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 55' 0" North, 101° 51' 0" East

Kampong Kundang Patah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong Kundang PatahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Kundang Patah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Kundang Patah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pahang, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 55' 0" North, 101° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Kundang Patah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Kundang Patah

Hotely Kampong Kundang Patah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Kundang Patah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Kundang Patah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Kundang Patah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Kundang Patah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Kundang Patah

3D mapa Kampong Kundang Patah v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Kundang Patah, Malajsie

3D mapa Kampong Kundang PatahGoogle Earth – podívejte se na Kampong Kundang Patah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Kundang Patah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Kundang Patah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Kundang Patah, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Kundang Patah a okolí

Letiště ve městě Kampong Kundang Patah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Kundang Patah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Kundang Patah (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Kundang Patah a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Kundang Patah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Kundang Patah: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Kundang Patah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Kundang Patah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Kundang Patah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Kundang Patah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Kundang Patah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Guveza v oblasti Magude, Maputo, Mozambik
  2. Semaki v oblasti Neklinovskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko
  3. Knittelsbach v oblasti Ansbach, Mittelfranken, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.