3D mapa Kampung Sungai Padang

Satelitní mapa Kampung Sungai Padang

název bez diakritiky: Kampung Sungai Padang
správní zařazení: Perlis, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 6° 19' 0" North, 100° 10' 0" East

Kampung Sungai Padang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampung Sungai PadangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampung Sungai Padang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampung Sungai Padang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Perlis, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 19' 0" North, 100° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampung Sungai Padang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampung Sungai Padang

Hotely Kampung Sungai Padang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampung Sungai Padang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampung Sungai Padang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampung Sungai Padang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampung Sungai Padang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Kampung Sungai Padang

3D mapa Kampung Sungai Padang v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampung Sungai Padang, Malajsie

3D mapa Kampung Sungai PadangGoogle Earth – podívejte se na Kampung Sungai Padang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampung Sungai Padang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampung Sungai Padang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampung Sungai Padang, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampung Sungai Padang a okolí

Letiště ve městě Kampung Sungai Padang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampung Sungai Padang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampung Sungai Padang (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampung Sungai Padang a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampung Sungai Padang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampung Sungai Padang: textový odkaz

satelitní mapu Kampung Sungai Padang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampung Sungai Padang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampung Sungai Padang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampung Sungai Padang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampung Sungai Padang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bigby (historical) v oblasti Maury County, Tennessee, Spojené státy americké
  2. Lipitsy v oblasti Serpukhovskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko
  3. Hallen v oblasti Stromsund Kommun, Jamtlands Lan, Švédsko
  4. Munster Nord v oblasti Soltau-Fallingbostel, Luneburg, Niedersachsen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.