3D mapa Rumah Jimbau

Satelitní mapa Rumah Jimbau

název bez diakritiky: Rumah Jimbau
správní zařazení: Sarawak, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 2° 13' 0" North, 111° 53' 0" East

Rumah Jimbau a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rumah JimbauVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rumah Jimbau. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rumah Jimbau, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sarawak, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 13' 0" North, 111° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rumah Jimbau v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rumah Jimbau

Hotely Rumah Jimbau: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rumah Jimbau: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rumah Jimbau, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rumah Jimbau Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rumah Jimbau. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rumah Jimbau

3D mapa Rumah Jimbau v Google Earth

satelitní 3D mapa Rumah Jimbau, Malajsie

3D mapa Rumah JimbauGoogle Earth – podívejte se na Rumah Jimbau z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rumah Jimbau dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rumah Jimbau shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rumah Jimbau, Malajsie v Google Earth »

Letiště Rumah Jimbau a okolí

Letiště ve městě Rumah Jimbau a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rumah Jimbau říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rumah Jimbau (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rumah Jimbau a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rumah Jimbau

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rumah Jimbau: textový odkaz

satelitní mapu Rumah Jimbau: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rumah Jimbau

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rumah Jimbau: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rumah Jimbau: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rumah Jimbau: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Surandai v oblasti Tirunelveli Kattabomman, Tamil Nadu, Indie
  2. Kweman v oblasti Western, Papua Nová Guinea
  3. Acueton v oblasti Welenzas, Rovníková Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.