3D mapa Batu Empat

Satelitní mapa Batu Empat

název bez diakritiky: Batu Empat
správní zařazení: Selangor, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 10' 0" North, 101° 45' 0" East

Batu Empat a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Batu EmpatVítejte na stránce věnované satelitní mapě Batu Empat. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Batu Empat, administrativně je místo zařazeno do oblasti Selangor, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 10' 0" North, 101° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Batu Empat v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Batu Empat

Hotely Batu Empat: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Batu Empat: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Batu Empat, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Batu Empat Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Batu Empat. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Batu Empat

3D mapa Batu Empat v Google Earth

satelitní 3D mapa Batu Empat, Malajsie

3D mapa Batu EmpatGoogle Earth – podívejte se na Batu Empat z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Batu Empat dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Batu Empat shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Batu Empat, Malajsie v Google Earth »

Letiště Batu Empat a okolí

Letiště ve městě Batu Empat a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Batu Empat říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Batu Empat (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Batu Empat a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Batu Empat

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Batu Empat: textový odkaz

satelitní mapu Batu Empat: obrázkový odkaz

satelitní mapu Batu Empat

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Batu Empat: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Batu Empat: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Batu Empat: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Baldwin Woods v oblasti Columbus County, North Carolina, Spojené státy americké
  2. Villa del Cerro v oblasti Montevideo, Uruguay
  3. Subaykhah v oblasti Al Hamra, A Dakhliya, Omán
  4. Kalomen v oblasti Gabrovo, Bulharsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.