3D mapa Petaling Jaya

Satelitní mapa Petaling Jaya

název bez diakritiky: Petaling Jaya
správní zařazení: Selangor, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 5' 0" North, 101° 39' 0" East

Petaling Jaya a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Petaling JayaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Petaling Jaya. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Petaling Jaya, administrativně je místo zařazeno do oblasti Selangor, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 5' 0" North, 101° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Petaling Jaya v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Petaling Jaya

Hotely Petaling Jaya: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Petaling Jaya: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Petaling Jaya, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Petaling Jaya Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Petaling Jaya. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Petaling Jaya

3D mapa Petaling Jaya v Google Earth

satelitní 3D mapa Petaling Jaya, Malajsie

3D mapa Petaling JayaGoogle Earth – podívejte se na Petaling Jaya z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Petaling Jaya dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Petaling Jaya shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Petaling Jaya, Malajsie v Google Earth »

Letiště Petaling Jaya a okolí

Letiště ve městě Petaling Jaya a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Petaling Jaya říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Petaling Jaya (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Petaling Jaya a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Petaling Jaya

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Petaling Jaya: textový odkaz

satelitní mapu Petaling Jaya: obrázkový odkaz

satelitní mapu Petaling Jaya

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Petaling Jaya: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Petaling Jaya: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Petaling Jaya: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lidovca v oblasti Ungheni, Moldávie
  2. Gumro v oblasti Bahr el Ghazal, Súdán
  3. Romanovka v oblasti Burlinskiy rayon, Altayskiy Kray, Rusko
  4. Hwasal-li v oblasti Chollanam-Do, Korejská republika
  5. Peschanoye v oblasti Donetska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.