3D mapa Kahumbe

Satelitní mapa Kahumbe

název bez diakritiky: Kahumbe
správní zařazení: Central, Malawi, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 25' 0" South, 34° 25' 0" East

Kahumbe a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KahumbeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kahumbe. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kahumbe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Central, Malawi, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 25' 0" South, 34° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kahumbe v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kahumbe

Hotely Kahumbe: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kahumbe: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kahumbe, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kahumbe Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kahumbe. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kahumbe

3D mapa Kahumbe v Google Earth

satelitní 3D mapa Kahumbe, Malawi

3D mapa KahumbeGoogle Earth – podívejte se na Kahumbe z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kahumbe dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kahumbe shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kahumbe, Malawi v Google Earth »

Letiště Kahumbe a okolí

Letiště ve městě Kahumbe a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kahumbe říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kahumbe (Malawi)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kahumbe a celou oblast Malawi. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kahumbe

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kahumbe: textový odkaz

satelitní mapu Kahumbe: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kahumbe

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kahumbe: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kahumbe: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kahumbe: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sousa v oblasti Maganja da Costa, Zambezia, Mozambik
  2. The Granites v oblasti Unincorporated NT, Northern Territory, Austrálie
  3. Los Cuchos v oblasti Palmira, Valle del Cauca, Kolumbie
  4. Agbolu v oblasti Asa, Kwara, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.