3D mapa Eydhafushi

Satelitní mapa Eydhafushi

název bez diakritiky: Eydhafushi
správní zařazení: Maledivy, Asie
zeměpisná poloha: 5° 7' 0" North, 73° 2' 0" East

Eydhafushi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa EydhafushiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Eydhafushi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Eydhafushi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Maledivy, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 7' 0" North, 73° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Eydhafushi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Eydhafushi

Hotely Eydhafushi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Eydhafushi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Eydhafushi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Eydhafushi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Eydhafushi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Eydhafushi

3D mapa Eydhafushi v Google Earth

satelitní 3D mapa Eydhafushi, Maledivy

3D mapa EydhafushiGoogle Earth – podívejte se na Eydhafushi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Eydhafushi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Eydhafushi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Eydhafushi, Maledivy v Google Earth »

Letiště Eydhafushi a okolí

Letiště ve městě Eydhafushi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Eydhafushi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Eydhafushi (Maledivy)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Eydhafushi a celou oblast Maledivy. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Eydhafushi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Eydhafushi: textový odkaz

satelitní mapu Eydhafushi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Eydhafushi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Eydhafushi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Eydhafushi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Eydhafushi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Keo Kia v oblasti Samneua, Houaphanh, Laos
  2. Boris v oblasti Dhule, Maharashtra, Indie
  3. Spragues Corner v oblasti Wyoming County, New York, Spojené státy americké
  4. Raghabpur v oblasti Satkhira Zl, Khulna Div, Bangladéš
  5. Tsu Sio Loung v oblasti Dong Van, Ha Giang, Vietnam
  6. Orupe v oblasti Autonomo Pedro Camejo, Apure, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.