loading

Maledivy: hotely – rezervujte si hotel ve státě Maledivy

Hotely Maledivy – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Maledivy. Další města ve státu Maledivy – viz mapa Maledivy.

Rezervujte si hotel Maledivy on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech státu Maledivy. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Meemu Atoll hotely

Muli leží v oblasti Maledivy (viz mapa Meemu Atoll).

Seznam hotelů Muli. Podrobná satelitní mapa Muli je na samostatné stránce.

Hotely Muli

hotely Meemu Atoll »
Chaaya Lagoon Hakuraa Huraa: fotografie

Chaaya Lagoon Hakuraa Huraa *****

Chaaya Lagoon Hakuraa Huraa nabízí svým hostům luxusní zážitek ve vilách se nachází podél bílým pískem a čisté vody laguny. To představuje prvotřídní lázně a bar nastavit na chůdách.

Medhufushi Island Resort: fotografie

Medhufushi Island Resort *****

Se může pochlubit venkovní bazén a fitness centrum, Medhufushi Island Resort nabízí 5-hvězdičkový luxusní vily s, které se otevírají do rozsáhlé laguny názory. To má 4 možnosti stravování, lázně a tenisové kurty.

Male hotely

Maale leží v oblasti Maledivy (viz mapa Male).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Maale (navštivte průvodce hotely Maale pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Maale je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Maale

další hotely Male »
Hulhumale' Beach Hotel: fotografie

Hulhumale' Beach Hotel ***

Kroků od pláže s bílým pískem na soukromé pláži, Hulhumale 'Beach Hotel nabízí moderně zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou a-bezplatné Wi-Fi. Je vybaven bezplatná půjčovna kol, jacuzzi a terasa.

The Boutique Inn At Villa Shabnamee: fotografie

The Boutique Inn At Villa Shabnamee ***

Boutique Hotel U Villa Shabnamee se nachází v centru Muž, pohodlné 2 km od mezinárodního letiště Male. Nabízí venkovní bazén na střeše, bezplatné Wi-Fi a restaurace.

Fuana Inn: fotografie

Fuana Inn

Fuana Inn nabízí klidné ubytování na pláži ostrova Hulhumale ', 15-minut jízdy od mezinárodního letiště Malé. Je vybaven masáže, bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách a bezplatné zapůjčení výbavy na šnorchlování.

Faafu hotely

Magoodhoo leží v oblasti Maledivy (viz mapa Faafu).

Seznam hotelů Magoodhoo. Podrobná satelitní mapa Magoodhoo je na samostatné stránce.

Hotely Magoodhoo

hotely Faafu »
NIYAMA by Per AQUUM: fotografie

NIYAMA by Per AQUUM *****

Se může pochlubit 24-hodinová lázně a jako první na světě pod vodou noční klub, luxusní Niyama Per Aquum sedí na soukromém ostrově Olhuveli na Maledivách.

Filitheyo Island Resort: fotografie

Filitheyo Island Resort ****

Jediný areál v Atoll Maledivy je Faafu je Filitheyo Island Resort obklopený tropickou zelení a krásnými korálovými útesy. Má venkovní bazén nekonečna, rozmazlování lázně a na místě potápěčské centrum.

Lhaviyani Atoll hotely

Manadhoo leží v oblasti Maledivy (viz mapa Lhaviyani Atoll).

Seznam hotelů Manadhoo. Podrobná satelitní mapa Manadhoo je na samostatné stránce.

Hotely Manadhoo

hotely Lhaviyani Atoll »
Kanuhura: fotografie

Kanuhura *****

Nachází se na soukromém ostrově v atolu Lhaviyani východní, Kanuhura nabízí luxusní útočiště s krásnou venkovní bazén a on-site centrum vodních sportů. Free Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách, stejně jako ve vilách na požádání.

Kuredu Island Resort Spa: fotografie

Kuredu Island Resort Spa ****

Na severním atolu Lhaviyani útesu, je soukromý ostrov Kuredu známý pro jeho přírodní krásy a bohaté mořský život. Může se pochlubit 6-jamkové golfové hřiště, kompletní sortiment golfového driving range a 16 restaurací.

Rasdu Atoll hotely

Mahibadhoo leží v oblasti Maledivy (viz mapa Rasdu Atoll).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Mahibadhoo (navštivte průvodce hotely Mahibadhoo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Mahibadhoo je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Mahibadhoo

další hotely Rasdu Atoll »
Conrad Maldives Rangali Island: fotografie

Conrad Maldives Rangali Island *****

Sada na 2 samostatné ostrovy jsou spojeny mostem, luxusní Conrad Maldives Rangali Island nabízí prostorné soukromé vily. To se může pochlubit celoskleněné vodou Ithaa restaurace a oceněné lázně.

Mirihi Island Resort: fotografie

Mirihi Island Resort *****

Pojmenovaná po místním květiny, tropické Mirihi Island Resort nabízí na pláži nebo ve vodě vily na Maledivách 'South Ari Atoll. To se může pochlubit 3 restaurace a čisté vody s krásnými korálovými útesy.

Lux Maldives: fotografie

Lux Maldives *****

Se může pochlubit lázně, fitness centrum a venkovní bazén, Diva Maledivy nabízí luxusní otevřený koncept pokoje uprostřed křišťálově čisté vody a tropické zeleně. Je vybaven 6 možností stravování a zařízení pro vodní sporty.

Gaafu Alif Atoll hotely

Thinadhoo leží v oblasti Maledivy (viz mapa Gaafu Alif Atoll).

Seznam hotelů Thinadhoo. Podrobná satelitní mapa Thinadhoo je na samostatné stránce.

Hotely Thinadhoo

hotely Gaafu Alif Atoll »
Alila Villas Hadahaa: fotografie

Alila Villas Hadahaa *****

Díky ohromující výhled na oceán, Alila Hadahaa nabízí 5-hvězdičkový vily se nachází pár kroků od prachovým bílým pískem. Má venkovní bazén, lázeňské centrum a fitness centrum. Free Wi-Fi je k dispozici.

Jumeirah Dhevanafushi: fotografie

Jumeirah Dhevanafushi *****

Jumeirah Dhevanafushi nabízí luxusní pobyty ve vilách s vlastním kroků bazény, z jasných vod laguny a písečné pláže. Díky prvotřídní lázně, je bezplatné Wi-Fi a 4 možnosti stravování.

Robinson Club Maldives: fotografie

Robinson Club Maldives ****

Set v krystalové vody Gaafu Alif Atoll, Maledivy Robinson Club funkce bungalovy a vily s jacuzzi, soukromé terasy a venkovní dešťovou sprchou. Zdarma výbavy na šnorchlování je k dispozici.

Noonu hotely

Ugoofaaru leží v oblasti Maledivy (viz mapa Noonu).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ugoofaaru (navštivte průvodce hotely Ugoofaaru pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ugoofaaru je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ugoofaaru

další hotely Noonu »
Adaaran Prestige Water Villas: fotografie

Adaaran Prestige Water Villas *****

Adaaran Prestige Voda Villas se nachází v exkluzivní ostrov v atolu Meedhupparu Maledivy Raa je prostor. Ve středisku je venkovní bazén, soukromé vířivky, osobní sluha a kuchař služby.

Hilton Maldives Iru Fushi Resort & Spa: fotografie

Hilton Maldives Iru Fushi Resort & Spa *****

52-akr majetku na atolu Noonu, Hilton Maledivy Iru Fushi Resort & Spa nabízí vily nad vodou a vily s vlastním bazénem. Jeho hlavní infinity bazén s výhledem na Indický oceán.

Zitahli Resorts & Spa, Kuda-Funafaru: fotografie

Zitahli Resorts & Spa, Kuda-Funafaru *****

Zitahli Resort & Spa Kuda-Funafaru nabízí vily na pláži a nad vodou Vily na atolu Noonu. Obklopen nedotčenými útesy, to je venkovní bazén a 7 restaurací.

Baa Atoll hotely

Eydhafushi leží v oblasti Maledivy (viz mapa Baa Atoll).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Eydhafushi (navštivte průvodce hotely Eydhafushi pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Eydhafushi je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Eydhafushi

další hotely Baa Atoll »
Anantara Kihavah Villas: fotografie

Anantara Kihavah Villas *****

Představujeme luxusní vily s vlastními bazény nekonečna, je Anantara Kihavah Villas se nachází na krásné Kihavah Huravalhi ostrov v atolu Baa. S 5 stravovací možnosti, je bezplatné připojení na internet a lázně.

Dusit Thani Maldives: fotografie

Dusit Thani Maldives *****

Luxusní Dusit Thani Maledivy se nachází na ostrově v Mudhoo atolu Baa, obklopen krásnými korálovými útesy a tyrkysové laguny.

Coco Palm Dhuni Kolhu: fotografie

Coco Palm Dhuni Kolhu *****

Luxusní pobyty čekají v tropickém stylu vily se nachází v křišťálově čisté vody v soukromém ostrově rájem. Coco Palm Dhuni Kolhu má 5 restaurací a 5-hvězdičkový lázeňských a fitness zařízeních.

Haa Alifu Atoll hotely

Kulhudhuffushi leží v oblasti Maledivy (viz mapa Haa Alifu Atoll).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kulhudhuffushi (navštivte průvodce hotely Kulhudhuffushi pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kulhudhuffushi je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kulhudhuffushi

další hotely Haa Alifu Atoll »
Waldorf Astoria Maldives: fotografie

Waldorf Astoria Maldives *****

Nachází se na ostrově Manafaru, Maledivy Beach House, Waldorf Astoria Resort nabízí prostorné vily s výhledem na oceán a bezplatné Wi-Fi. Je vybaven 2 venkovní bazény, lázně a 10 restaurací.

Island Hideaway at Dhonakulhi Maldives, Spa Resort & Marina: fotografie

Island Hideaway at Dhonakulhi Maldives, Spa Resort & Marina *****

Island Hideaway v Dhonakulhi nabízí luxusní ubytování v butiku atolu Haa Alif v severní Maledivy. Areál nabízí exkluzivní vily s osobními sluhy, bezplatné Wi-Fi a 4 možnosti stravování.

J Resort Alidhoo: fotografie

J Resort Alidhoo ****

Nabízí 5-hvězdičkový luxus na soukromé atolu, J Resort Alidhoo funkce pláži ubytování s krásným výhledem laguny. Může se pochlubit lázně, fitness centrum a venkovní bazén. Free Wi-Fi je k dispozici.

Dhaalu Atoll hotely

Kudahuvadhoo leží v oblasti Maledivy (viz mapa Dhaalu Atoll).

Seznam hotelů Kudahuvadhoo. Podrobná satelitní mapa Kudahuvadhoo je na samostatné stránce.

Hotely Kudahuvadhoo

hotely Dhaalu Atoll »
Angsana Velavaru: fotografie

Angsana Velavaru *****

Angsana Velavaru nabízí 5 restaurací a soukromá, luxusní pláže a vodní vily s vlastním bazénem na Velavaru ostrov (Turtle Island). Jedná se o vodní 40 minut jízdy od mezinárodního letiště Malé.

Vilu Reef Beach And Spa Resort: fotografie

Vilu Reef Beach And Spa Resort ****

Vilu Reef Beach & Spa Resort nabízí relaxační beachside zkušenosti s jeho prostorné vily, venkovní bazén a on-site potápěčské centrum. A tělocvična a 2 restaurace jsou také k dispozici.

Hotely Maledivy: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Maledivy: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Maledivy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Maledivy.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Maledivy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Maledivy – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Maledivy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.