3D mapa Kalankoulou

Satelitní mapa Kalankoulou

název bez diakritiky: Kalankoulou
správní zařazení: Koulikoro, Mali, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 17' 0" North, 7° 36' 0" West

Kalankoulou a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KalankoulouVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kalankoulou. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kalankoulou, administrativně je místo zařazeno do oblasti Koulikoro, Mali, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 17' 0" North, 7° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kalankoulou v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kalankoulou

Hotely Kalankoulou: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kalankoulou: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kalankoulou, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kalankoulou Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kalankoulou. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kalankoulou

3D mapa Kalankoulou v Google Earth

satelitní 3D mapa Kalankoulou, Mali

3D mapa KalankoulouGoogle Earth – podívejte se na Kalankoulou z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kalankoulou dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kalankoulou shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kalankoulou, Mali v Google Earth »

Letiště Kalankoulou a okolí

Letiště ve městě Kalankoulou a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kalankoulou říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kalankoulou (Mali)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kalankoulou a celou oblast Mali. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kalankoulou

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kalankoulou: textový odkaz

satelitní mapu Kalankoulou: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kalankoulou

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kalankoulou: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kalankoulou: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kalankoulou: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Riberos de la Cueza v oblasti Palencia, Castilla y Leon, Španělsko
  2. Vishlene v oblasti Blagoevgard, Bulharsko
  3. Nanfengnongchang v oblasti Qiongzhong, Hainan, Čína
  4. Long Bredy v oblasti Dorset County, South West, England, Velká Británie
  5. Palangan v oblasti Wudwin, Mandalay, Barma
  6. Santa Elena v oblasti Loreto, Loreto, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.