3D mapa Ntomikoro

Satelitní mapa Ntomikoro

název bez diakritiky: Ntomikoro
správní zařazení: Koulikoro, Mali, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 51' 0" North, 7° 36' 0" West

Ntomikoro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NtomikoroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ntomikoro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ntomikoro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Koulikoro, Mali, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 51' 0" North, 7° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ntomikoro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ntomikoro

Hotely Ntomikoro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ntomikoro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ntomikoro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ntomikoro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ntomikoro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ntomikoro

3D mapa Ntomikoro v Google Earth

satelitní 3D mapa Ntomikoro, Mali

3D mapa NtomikoroGoogle Earth – podívejte se na Ntomikoro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ntomikoro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ntomikoro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ntomikoro, Mali v Google Earth »

Letiště Ntomikoro a okolí

Letiště ve městě Ntomikoro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ntomikoro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ntomikoro (Mali)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ntomikoro a celou oblast Mali. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ntomikoro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ntomikoro: textový odkaz

satelitní mapu Ntomikoro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ntomikoro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ntomikoro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ntomikoro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ntomikoro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tabawchaung v oblasti Thabaung, Irrawaddy, Barma
  2. Bakaji v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  3. El Zapote v oblasti S.and.Villa Seca, Retalhuleu, Guatemala
  4. Ap Trung Phu (1) v oblasti Thoai Son, An Giang, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.