3D mapa Kolé Saba

Satelitní mapa Kolé Saba

název bez diakritiky: Kole Saba
správní zařazení: Mopti, Mali, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 33' 0" North, 4° 46' 0" West

Kolé Saba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kole SabaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kolé Saba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kole Saba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mopti, Mali, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 33' 0" North, 4° 46' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kolé Saba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kolé Saba

Hotely Kolé Saba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kolé Saba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kolé Saba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kolé Saba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kolé Saba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kolé Saba

3D mapa Kolé Saba v Google Earth

satelitní 3D mapa Kolé Saba, Mali

3D mapa Kolé SabaGoogle Earth – podívejte se na Kolé Saba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kolé Saba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kolé Saba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kolé Saba, Mali v Google Earth »

Letiště Kolé Saba a okolí

Letiště ve městě Kolé Saba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kolé Saba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kolé Saba (Mali)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kolé Saba a celou oblast Mali. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kolé Saba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kolé Saba: textový odkaz

satelitní mapu Kolé Saba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kolé Saba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kolé Saba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolé Saba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolé Saba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gwomata v oblasti Tanout, Zinder, Niger
  2. Yetho v oblasti Hmawbi, Yangon (Rangoon), Barma
  3. Kyipadon v oblasti Monywa, Sagaing, Barma
  4. Voznaud v oblasti Gorno-Badakhshan, Tádžikistán
  5. Sanarovka v oblasti Ust-Kanskiy rayon, Republic of Altay, Rusko
  6. Phuoc Due v oblasti Quang Ninh, Quang Binh, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.