3D mapa Kono

Satelitní mapa Kono

název bez diakritiky: Kono
správní zařazení: Segou, Mali, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 48' 0" North, 5° 25' 0" West

Kono a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KonoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kono. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kono, administrativně je místo zařazeno do oblasti Segou, Mali, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 48' 0" North, 5° 25' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kono v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kono

Hotely Kono: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kono: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kono, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kono Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kono. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kono

3D mapa Kono v Google Earth

satelitní 3D mapa Kono, Mali

3D mapa KonoGoogle Earth – podívejte se na Kono z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kono dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kono shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kono, Mali v Google Earth »

Letiště Kono a okolí

Letiště ve městě Kono a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kono říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kono (Mali)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kono a celou oblast Mali. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kono

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kono: textový odkaz

satelitní mapu Kono: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kono

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kono: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kono: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kono: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Popovice v oblasti Benešov, Středočeský kraj, Česká republika
  2. Gangodu v oblasti Kono, Eastern, Sierra Leone
  3. Olympia Glade v oblasti Nevada County, California, Spojené státy americké
  4. Lago v oblasti Tooele County, Utah, Spojené státy americké
  5. Al Maqwa` v oblasti Kuwait, Kuvajt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.