loading

Hotely Comino Heliport Airport

Comino Heliport Airport (JCO)

Základní informace o letišti

název letiště: Comino Heliport Airport
zeměpisná poloha: 36° 1' 0" severní šířky, 14° 19' 59" východní délky
kód IATA: JCO
kód ICAO:
podrobná mapa: mapa letiště Comino Heliport Airport

Hotely blízko letiště Comino Heliport Airport

Rezervujte si hotel u letiště Comino Heliport Airport on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Nejbližší hotely k letišti Comino Heliport Airport

Paradise Bay Hotel

Paradise Bay Hotel ****

(Il-Qortin ta' Ghajn Zejtuna, vzdálen přibližně 3.4 km)

Užijte si výhled na moře z balkonu v Paradise Bay Hotel, který má výhled na ostrovy Gozo a Comino. Máte tenisové kurty a vnitřní a venkovní bazény.

Zerniq Misrah Simar

Zerniq Misrah Simar

(Qala, vzdálen přibližně 3.4 km)

Sada na ostrově Gozo, Zerniq Misrah SIMAR nabízí velký venkovní bazén, dětský bazén a horká vana. Luxusní apartmány jsou vybaveny Wi-Fi a zábavní systém s bezplatnými filmovými kanály.

Ramla Bay Resort

Ramla Bay Resort ****

(Mellieha, vzdálen přibližně 3.5 km)

Na nejsevernějším cípu Malty, Ramla Bay Resort přehlíží ostrovy Gozo a Comino a nabízí soukromá pláž, bujné zahrady a mnohem, mnohem víc. Váš pokoj funkce balkon, z nichž většina má fantastický výhled na moře.

Grand Hotel

Grand Hotel ****

(Ghajnsielem, vzdálen přibližně 3.5 km)

Grand Hotel má krásné místo s výhledem Mgarr Harbour a vzdálené Maltě. S velkým bazénem a vynikající služby, v tomto hotelu je ideální pro relaxační dovolenou.

The Riviera Resort & Spa

The Riviera Resort & Spa ****

(Mellieha, vzdálen přibližně 3.6 km)

Nachází se v severní části ostrova s bezkonkurenční výhled na ostrovy Comino a Gozo. Třicet minut jízdy od letiště. Všechny pokoje mají velkou názorů s balkony.

Mellieha Holiday Centre

Mellieha Holiday Centre ***

(Mellieha, vzdálen přibližně 5.7 km)

Sada na Mellieha Bay, 1 km od Ghadira přírodní rezervace, Holiday centrum nabízí rozsáhlý areál s velkým bazénem a okouzlující bungalovů, každý s vlastním nádvořím.

Seabank All Inclusive Resort

Seabank All Inclusive Resort ****

(Mellieha, vzdálen přibližně 6.0 km)

Hotel Riu Seabank Spa je velká, 4-hvězdičkový resort, který nabízí rok kolo-servis a nábřeží umístění, jen mimo vísce Mellieha.

Luna Holiday Complex

Luna Holiday Complex ***

(Mellieha, vzdálen přibližně 6.1 km)

Chlouba těsné blízkosti Mellieha Bay, tento do očí bijící 3-hvězdičkový hotel pojistky ústřední postavení, zametání moře názory a ohromným množstvím užitečných a občanské vybavenosti.

Panorama Hotel

Panorama Hotel ***

(Mellieha, vzdálen přibližně 6.5 km)

Hotel Panorama Vám nabízí právě to, fantastický, panoramatický výhled na záliv Mellieha a ostrovy Gozo a Comino. To je 400 metrů od centra města.

Mariblu

Mariblu ***

(Xewkija, vzdálen přibližně 6.6 km)

Nabízí 2 bazény, bar a restaurace pizzerie, Mariblu se nachází v blízkosti University of Malta v obci Xewkija na ostrově Gozo. Mariblu je příjemný rodinný penzion s 3 star vybavenosti.

Hotely Comino Heliport Airport: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Online Hotel BookingMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů blízko letiště Comino Heliport Airport, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů blízko letiště Comino Heliport Airport

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování blízko letiště Comino Heliport Airport Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely blízko letiště Comino Heliport Airport. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotely ve městech blízko letiště Comino Heliport Airport

Ubytování v oblíbených místech v okolí letiště Comino Heliport Airport.Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.