3D mapa Mellieħa

Satelitní mapa Mellieħa

název bez diakritiky: Mellieha
správní zařazení: Malta, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 57' 23" North, 14° 21' 44" East

Mellieħa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MelliehaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mellieħa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mellieha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Malta, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 57' 23" North, 14° 21' 44" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mellieħa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mellieħa

Hotely Mellieħa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mellieħa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mellieħa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mellieħa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mellieħa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Mellieħa

3D mapa Mellieħa v Google Earth

satelitní 3D mapa Mellieħa, Malta

3D mapa MellieħaGoogle Earth – podívejte se na Mellieħa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mellieħa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mellieħa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mellieħa, Malta v Google Earth »

Letiště Mellieħa a okolí

Letiště ve městě Mellieħa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mellieħa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mellieħa (Malta)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mellieħa a celou oblast Malta. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mellieħa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mellieħa: textový odkaz

satelitní mapu Mellieħa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mellieħa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mellieħa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mellieħa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mellieħa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Medvedevka v oblasti Khvastovichskiy rayon, Kaluzhskaya Oblast, Rusko
  2. Carloover v oblasti Bath County, Virginia, Spojené státy americké
  3. Cabo Baiane v oblasti Panda, Inhambane, Mozambik
  4. Fletcher v oblasti Marlboro County, South Carolina, Spojené státy americké
  5. Ban Kum Khok (1) v oblasti Suphan Buri, Central, Thajsko
  6. Olobaha v oblasti Nias, Sumatera Utara, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.