3D mapa Aït Haj Ali

Satelitní mapa Aït Haj Ali

název bez diakritiky: Ait Haj Ali
správní zařazení: Fes, Centre Nord, Maroko, Afrika
zeměpisná poloha: 33° 45' 36" North, 4° 43' 48" West

Aït Haj Ali a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ait Haj AliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Aït Haj Ali. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ait Haj Ali, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fes, Centre Nord, Maroko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 45' 36" North, 4° 43' 48" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Aït Haj Ali v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Aït Haj Ali

Hotely Aït Haj Ali: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Aït Haj Ali: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Aït Haj Ali, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Aït Haj Ali Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Aït Haj Ali. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Aït Haj Ali

3D mapa Aït Haj Ali v Google Earth

satelitní 3D mapa Aït Haj Ali, Maroko

3D mapa Aït Haj AliGoogle Earth – podívejte se na Aït Haj Ali z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Aït Haj Ali dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Aït Haj Ali shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Aït Haj Ali, Maroko v Google Earth »

Letiště Aït Haj Ali a okolí

Letiště ve městě Aït Haj Ali a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Aït Haj Ali říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Aït Haj Ali (Maroko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Aït Haj Ali a celou oblast Maroko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Aït Haj Ali

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Aït Haj Ali: textový odkaz

satelitní mapu Aït Haj Ali: obrázkový odkaz

satelitní mapu Aït Haj Ali

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Aït Haj Ali: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Aït Haj Ali: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Aït Haj Ali: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Uhercice v oblasti Chrudim, Pardubický kraj, Česká republika
  2. Vinas v oblasti Zamora, Castilla y Leon, Španělsko
  3. Katerbosch v oblasti Limburg, Nizozemí
  4. El Espantadero v oblasti Santa Rosa de Osos, Antioquia, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.