3D mapa Aïn Kdima

Satelitní mapa Aïn Kdima

název bez diakritiky: Ain Kdima
správní zařazení: Taounate, Centre Nord, Maroko, Afrika
zeměpisná poloha: 34° 39' 36" North, 5° 6' 36" West

Aïn Kdima a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ain KdimaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Aïn Kdima. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ain Kdima, administrativně je místo zařazeno do oblasti Taounate, Centre Nord, Maroko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 39' 36" North, 5° 6' 36" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Aïn Kdima v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Aïn Kdima

Hotely Aïn Kdima: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Aïn Kdima: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Aïn Kdima, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Aïn Kdima Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Aïn Kdima. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Aïn Kdima

3D mapa Aïn Kdima v Google Earth

satelitní 3D mapa Aïn Kdima, Maroko

3D mapa Aïn KdimaGoogle Earth – podívejte se na Aïn Kdima z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Aïn Kdima dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Aïn Kdima shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Aïn Kdima, Maroko v Google Earth »

Letiště Aïn Kdima a okolí

Letiště ve městě Aïn Kdima a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Aïn Kdima říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Aïn Kdima (Maroko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Aïn Kdima a celou oblast Maroko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Aïn Kdima

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Aïn Kdima: textový odkaz

satelitní mapu Aïn Kdima: obrázkový odkaz

satelitní mapu Aïn Kdima

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Aïn Kdima: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Aïn Kdima: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Aïn Kdima: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mashe v oblasti Bannu, N.W.F.P., Pákistán
  2. Bilkove Humence v oblasti Senica, Trnava, Slovensko
  3. Attat Laghari v oblasti Jakobabad, Sind, Pákistán
  4. Meixi v oblasti Mingqing, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.