3D mapa Casablanca

Satelitní mapa Casablanca

název bez diakritiky: Casablanca
správní zařazení: Al FidaDerb Sul, Centre, Maroko, Afrika
zeměpisná poloha: 33° 35' 24" North, 7° 36' 36" West

Casablanca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CasablancaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Casablanca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Casablanca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al FidaDerb Sul, Centre, Maroko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 35' 24" North, 7° 36' 36" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Casablanca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Casablanca

Hotely Casablanca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Casablanca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Casablanca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Casablanca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Casablanca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Casablanca

3D mapa Casablanca v Google Earth

satelitní 3D mapa Casablanca, Maroko

3D mapa CasablancaGoogle Earth – podívejte se na Casablanca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Casablanca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Casablanca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Casablanca, Maroko v Google Earth »

Letiště Casablanca a okolí

Letiště ve městě Casablanca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Casablanca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Casablanca (Maroko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Casablanca a celou oblast Maroko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Casablanca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Casablanca: textový odkaz

satelitní mapu Casablanca: obrázkový odkaz

satelitní mapu Casablanca

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Casablanca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Casablanca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Casablanca: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ncomo v oblasti Centro Sur, Rovníková Guinea
  2. Kaharoa v oblasti Bay of Plenty, Nový Zéland
  3. Potherbruch v oblasti Mettmann, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo
  4. Dul Golab v oblasti Ilam, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.