3D satelitní mapa Zaouia Sidi Slimane v Google Earth

název bez diakritiky: Zaouia Sidi Slimane
správní zařazení: Oujda, Oriental, Maroko, Afrika
zeměpisná poloha: 34° 54' 0" North, 2° 4' 48" West

Google Earth: Zaouia Sidi Slimane a okolí

Google Earth – mapa Zaouia Sidi SlimaneVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Zaouia Sidi Slimane. Zobrazené místo je známé jako Zaouia Sidi Slimane, administrativně se řadí do oblasti Oujda, Oriental, Maroko, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 34° 54' 0" North, 2° 4' 48" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Zaouia Sidi Slimane: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Zaouia Sidi Slimane on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Zaouia Sidi Slimane: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Zaouia Sidi Slimane, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Zaouia Sidi Slimane Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Zaouia Sidi Slimane. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Zaouia Sidi Slimane v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Zaouia Sidi Slimane v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Zaouia Sidi Slimane Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Zaouia Sidi Slimane shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Zaouia Sidi Slimane. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Zaouia Sidi Slimane a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Zaouia Sidi Slimane říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Zaouia Sidi Slimane (Maroko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Zaouia Sidi Slimane a celou oblast Maroko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Courpiac v oblasti Langon, Gironde, Aquitaine, Francie
  2. Stern v oblasti Ostvorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  3. Whitinsville v oblasti Worcester County, Massachusetts, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.