3D mapa Agadir

Satelitní mapa Agadir

název bez diakritiky: Agadir
správní zařazení: Agadir, Sud, Maroko, Afrika
zeměpisná poloha: 30° 24' 0" North, 9° 36' 0" West

Agadir a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AgadirVítejte na stránce věnované satelitní mapě Agadir. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Agadir, administrativně je místo zařazeno do oblasti Agadir, Sud, Maroko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 24' 0" North, 9° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Agadir v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Agadir

Hotely Agadir: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Agadir: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Agadir, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Agadir Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Agadir. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Agadir

3D mapa Agadir v Google Earth

satelitní 3D mapa Agadir, Maroko

3D mapa AgadirGoogle Earth – podívejte se na Agadir z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Agadir dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Agadir shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Agadir, Maroko v Google Earth »

Letiště Agadir a okolí

Letiště ve městě Agadir a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Agadir říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Agadir (Maroko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Agadir a celou oblast Maroko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Agadir

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Agadir: textový odkaz

satelitní mapu Agadir: obrázkový odkaz

satelitní mapu Agadir

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Agadir: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Agadir: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Agadir: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vallespinosa v oblasti Tarragona, Cataluna, Španělsko
  2. Kyogwan-dong v oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. O Tea v oblasti Koh Nhek, Mondul Kiri, Kambodža
  4. Wad Abu Halimah v oblasti Khartoum, Súdán
  5. Newdegate v oblasti Lake Grace, Western Australia, Austrálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.