3D mapa Ville Nouvelle

Satelitní mapa Ville Nouvelle

název bez diakritiky: Ville Nouvelle
správní zařazení: Agadir, Sud, Maroko, Afrika
zeměpisná poloha: 30° 25' 48" North, 9° 36' 0" West

Ville Nouvelle a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ville NouvelleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ville Nouvelle. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ville Nouvelle, administrativně je místo zařazeno do oblasti Agadir, Sud, Maroko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 25' 48" North, 9° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ville Nouvelle v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ville Nouvelle

Hotely Ville Nouvelle: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ville Nouvelle: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ville Nouvelle, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ville Nouvelle Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ville Nouvelle. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ville Nouvelle

3D mapa Ville Nouvelle v Google Earth

satelitní 3D mapa Ville Nouvelle, Maroko

3D mapa Ville NouvelleGoogle Earth – podívejte se na Ville Nouvelle z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ville Nouvelle dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ville Nouvelle shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ville Nouvelle, Maroko v Google Earth »

Letiště Ville Nouvelle a okolí

Letiště ve městě Ville Nouvelle a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ville Nouvelle říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ville Nouvelle (Maroko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ville Nouvelle a celou oblast Maroko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ville Nouvelle

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ville Nouvelle: textový odkaz

satelitní mapu Ville Nouvelle: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ville Nouvelle

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ville Nouvelle: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ville Nouvelle: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ville Nouvelle: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bugang v oblasti Bohol, Region 7, Filipíny
  2. Darsilame v oblasti Kolda, Senegal
  3. Udangawa v oblasti North Central, Srí Lanka
  4. Mankesim v oblasti Amenfi, Western, Ghana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.