loading

Sud: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Sud

Hotely Sud – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Sud. Další města v oblasti Sud – viz mapa Sud.

Rezervujte si hotel Sud on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Sud. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Agadir

Agadir leží v oblasti Agadir, Sud, Maroko (viz mapa Agadir).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Agadir (navštivte průvodce hotely Agadir pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Agadir je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Agadir

další hotely Agadir »
Atlas Kasbah: fotografie

Atlas Kasbah

Atlas Kasbah je penzion se nachází v klidné části a je blízko Agadir. 9. pokojů a 3 apartmány jsou pohodlné, prostorné a mají tradiční marocké výzdobu.

Agyad Maroc: fotografie

Agyad Maroc

Postaven v rozvíjející oblasti Agadir, pak to velmi pohodlné bydlení se mísí s moderním vybavením, marockém stylu jen pár minut jízdy od pláže a centra města.

Riu Tikida Beach: fotografie

Riu Tikida Beach ****

Mají chuť ráje v hotelu Riu Tikida Beach. Nachází se v zátoce Agadir, to se může pochlubit velkým bazénem. Všechno v Riu Tikida Beach Hotel byl navržen s ohledem na Vaše pohodlí.

Hotely Aït Ben Haddou

Aït Ben Haddou leží v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko (viz mapa Aït Ben Haddou).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ait Ben Haddou (navštivte průvodce hotely Aït Ben Haddou pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ait Ben Haddou je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ait Ben Haddou

další hotely Aït Ben Haddou »
Bagdad Café: fotografie

Bagdad Café

Bagdad Café se nachází jen 200 metrů od slavné Kasbah z Ait Ben Haddou, v blízkosti pouště. Nabízí tradiční marocké pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Hotel La Kasbah: fotografie

Hotel La Kasbah ****

Tento hotel je 5 minut chůze od opevněného města Aït Benhaddou a nastavení pro několik filmů, včetně Lawrence z Arábie. Má venkovní bazén s terasou s panoramatickým výhledem na Kasbah.

Riad Maktoub: fotografie

Riad Maktoub

Maktoub Riad se nachází v moderním vesnice Ait Ben Haddou a má ideální polohu pro ty, kteří chtějí navštívit regionu. Všech 19 pokoje jsou zařízeny v tradičním stylu, Ait Ben Haddou je.

Hotely Zagora

Zagora leží v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko (viz mapa Zagora).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Zagora (navštivte průvodce hotely Zagora pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Zagora je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Zagora

další hotely Zagora »
Ksar Malal: fotografie

Ksar Malal ***

Nachází se v Zagora v jihovýchodní Maroko, tento rodinný penzion nabízí autentický zážitek, a nabízí tradiční kuchyni. Všechny pokoje v hotelu Ksar Malal jsou vyzdobeny řemeslníci z Malal Village.

Riad Salam Zagora: fotografie

Riad Salam Zagora ****

S venkovním bazénem a restaurací, 2, tento hotel nabízí klimatizované pokoje v centru Zagora. Bezplatné parkování je zajištěno v areálu hotelu a Zagora letiště je 15 minut jízdy od hotelu.

Ksar Tinsouline: fotografie

Ksar Tinsouline ****

Tento penzion leží v údolí Draa, vedle klidné Zagora palmový háj. Set v paláci maurském, nabízí výhled na pouštní krajinu a velký venkovní bazén.

Hotely Ouarzazate

Ouarzazat leží v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko (viz mapa Ouarzazate).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ouarzazat (navštivte průvodce hotely Ouarzazat pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ouarzazat je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ouarzazat

další hotely Ouarzazate »
Berbère Palace: fotografie

Berbère Palace *****

Nachází se v centru města Ouarzazate, berbere palác je pouhých 5 minut od známého Kasbah de Taourirt. Nabízí venkovní bazén a centrum lázně s Hamman, saunou a jacuzzi.

Kenzi Azghor: fotografie

Kenzi Azghor ****

V srdci Ouarzazate, to středně-velké hotel je dominantou celého údolí a nabízí jedinečný pohled díky jeho vyhlídkovou terasou.

Le Temple Des Arts: fotografie

Le Temple Des Arts

V centru města Ouarzazate Tento luxusní 5-hvězdičkový hotel nabízí designové pokoje a apartmá, každý s unikátní snímek inspirovaný tématem. Má venkovní bazén a lázeňské a wellness centrum s Hammam.

Hotely Tinerhir

Tineghir leží v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko (viz mapa Tinerhir).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Tineghir (navštivte průvodce hotely Tineghir pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Tineghir je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Tineghir

další hotely Tinerhir »
Riad Des Vieilles Charrues: fotografie

Riad Des Vieilles Charrues

Riad Des Vieilles Charrues se nachází v srdci údolí Dades roklin. Nabízí pokoje s restaurací a volný přístup k internetu. Riad Des Vieilles Charrues restaurace nabízí tradiční marocké kuchyně.

Hotel Tomboctou: fotografie

Hotel Tomboctou ***

Hotel se nachází v Tomboctou Tingir, centrální Maroko. Má venkovní terasy, květinové zahrady a venkovní bazén. Každý pokoj má vlastní koupelnu a vzduchu-klimatizace.

Kasbah Hotel Essalam: fotografie

Kasbah Hotel Essalam *

Kasbah je umístěn v Tinghrir Provence centrální Maroka, s výhledem na soutěsky kaňonu. Má venkovní bazén, velká terasa na opalování s výhledem na hory.

Hotely Nkob

Nkob leží v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko (viz mapa Nkob).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Nkob (navštivte průvodce hotely Nkob pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Nkob je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Nkob

další hotely Nkob »
Kasbah Imdoukal: fotografie

Kasbah Imdoukal ****

Kasbah Imdoukal nabízí klidné útočiště v N'kob, město Kasbahs v jižním Maroku. Má venkovní bazén a sluneční terasa s výhledem na Sarho hor.

Auberge Ouadjou: fotografie

Auberge Ouadjou

Nastavte v obci N'koob to berberský stylu Hostel nabízí výhled na pohoří Atlas a má venkovní bazén. Hosté jsou vyzváni, aby stolování pod širým nebem na hostelu terase nebo v zahradě.

Auberge Kasbah Ennakhile: fotografie

Auberge Kasbah Ennakhile

Tento penzion je 10 minut chůze od vesnice Nkob. Je postavena tak, aby vypadal jako opevněné Kasbah a nabízí střešní sluneční terasu s venkovním bazénem a výhledem na poušti.

Hotely Mhamid

Mhamid leží v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko (viz mapa Mhamid).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Mhamid (navštivte průvodce hotely Mhamid pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Mhamid je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Mhamid

další hotely Mhamid »
Chez Le Pacha: fotografie

Chez Le Pacha ***

Chez le Pacha se nachází v palmovém háji v M'hamid El Ghizlane, ne daleko od Zagora a pouště. To vítám vás po celý rok v 3 ha domény. Chez le Pacha nabízí komfortní pokoje s dekorem míchání tradiční styl a modernost.

Hotel Tabarkat: fotografie

Hotel Tabarkat ***

Sada 4 km od M'hamid Tento tradiční marocké hotel nabízí 3-hvězdičkové ubytování a velký venkovní bazén. Je obklopen zahradou osázené palmami a Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách.

Relais Hamada Du Draa: fotografie

Relais Hamada Du Draa

Hamada Du Draa se nachází na okraji obce Hamid, u vchodu do saharské pouště. Je obklopen duny a palmami nabízí Hammam a bazén.

Hotely Taroudant

Taroudannt leží v oblasti Taroudant, Sud, Maroko (viz mapa Taroudant).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Taroudannt (navštivte průvodce hotely Taroudannt pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Taroudannt je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Taroudannt

další hotely Taroudant »
Dar Tara: fotografie

Dar Tara

Dar Tara má ideální polohu uprostřed oranžové háje a banánové plantáže, několik minut od Taroudant a 45 minut od Agadiru. Ponořilo do chladné atmosféry tohoto místa obklopené hustou bílou zdí.

Hotel Dar Zitoune Taroudant: fotografie

Hotel Dar Zitoune Taroudant ****

V srdci regionu na jihu Maroka Tento kouzelný dům "olivy" Vítá vás jen pár kilometrů od města Taroudant.

Dar Abdelkarim: fotografie

Dar Abdelkarim

Dar abdelkarim sedí u vchodu do starobylého města Taroudant, jen mimo centrum města. Ze zahrady se 2 bazény, mají výhled na pohoří Atlas.

Hotely El Kelaa des Mgouna

Kelaat Mgouna leží v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko (viz mapa El Kelaa des Mgouna).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kelaat Mgouna (navštivte průvodce hotely Kelaat Mgouna pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kelaat Mgouna je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kelaat Mgouna

další hotely El Kelaa des Mgouna »
Dar Timitar: fotografie

Dar Timitar

Nachází se vedle do vesnice Agoulzi, v 9 km od Gouna Kelaa M ', Kasbah Dar Timitar Vás vítá na pobyt míchání autentičnost a přírody. Kasbah má 5 jednoduché, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Každý pokoj je jiný.

Mandar Saghrou Tazakht: fotografie

Mandar Saghrou Tazakht **

Nastavte v srdci Dades údolí, to poklidná oáza nabízí autentické marocká zkušenost. Mandar Saghrou Tazakht je bazén ve svěží zahrady a má výhled na pohoří Atlas.

Kasbah Ait Moussa: fotografie

Kasbah Ait Moussa

Kasbah Ait Moussa je z červených cihel marocké riad, která nabízí autentický zážitek. Je vybaven bazénem, ​​hammam a panoramatický výhled na hory Atlas ze své terasy.

Hotely Skoura

Skoura leží v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko (viz mapa Skoura).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Skoura (navštivte průvodce hotely Skoura pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Skoura je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Skoura

další hotely Skoura »
Dar Es Salam: fotografie

Dar Es Salam

Nachází se v 5 minut od vesnice Skoura, do 35 minut od letiště Ouarzazate, že Kasbah Dar es Salam byl obnoven a vítá vás během vaší cesty na silnici z tisíce Kasbah. The Kasbah má 13 pokojů pro 1 nebo 2 osoby.

Kasbah Elmehdaoui: fotografie

Kasbah Elmehdaoui

Nachází se na břehu řeky Dades v Maroku, Kasbah Elmehdaoui nabízí pohodlné pokoje. Je vybaven terasou s panoramatickým výhledem na pohoří Atlas a nabízí tradiční kuchyni.

Chez Talout: fotografie

Chez Talout

Sada na kopci s výhledem Skoura Palm Grove, tento penzion nabízí venkovní bazén a stínovaného terasu. Amerhidil Kasbah se nachází 2 km. Klimatizované pokoje mají výhled na bazén nebo palmami.

Hotely Sud: rezervace ubytování

Poloha oblasti Sud

– viz mapa Sud »

Sud leží ve státě Maroko.

Rezervace ubytování: Sud – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Sud, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Sud.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Sud Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Sud – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Sud. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.