3D mapa Aït Tajer

Satelitní mapa Aït Tajer

název bez diakritiky: Ait Tajer
správní zařazení: Taroudant, Sud, Maroko, Afrika
zeměpisná poloha: 30° 27' 0" North, 8° 23' 24" West

Aït Tajer a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ait TajerVítejte na stránce věnované satelitní mapě Aït Tajer. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ait Tajer, administrativně je místo zařazeno do oblasti Taroudant, Sud, Maroko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 27' 0" North, 8° 23' 24" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Aït Tajer v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Aït Tajer

Hotely Aït Tajer: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Aït Tajer: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Aït Tajer, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Aït Tajer Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Aït Tajer. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Aït Tajer

3D mapa Aït Tajer v Google Earth

satelitní 3D mapa Aït Tajer, Maroko

3D mapa Aït TajerGoogle Earth – podívejte se na Aït Tajer z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Aït Tajer dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Aït Tajer shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Aït Tajer, Maroko v Google Earth »

Letiště Aït Tajer a okolí

Letiště ve městě Aït Tajer a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Aït Tajer říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Aït Tajer (Maroko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Aït Tajer a celou oblast Maroko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Aït Tajer

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Aït Tajer: textový odkaz

satelitní mapu Aït Tajer: obrázkový odkaz

satelitní mapu Aït Tajer

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Aït Tajer: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Aït Tajer: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Aït Tajer: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Matos v oblasti Figueira da Foz, Baixo Mondego, Centro, Portugalsko
  2. Karestad v oblasti Vaxjo Kommun, Kronobergs Lan, Švédsko
  3. Oka Kapassa (historical) v oblasti Newton County, Mississippi, Spojené státy americké
  4. Malba v oblasti Queens County, New York, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.