3D mapa Chivic

Satelitní mapa Chivic

název bez diakritiky: Chivic
správní zařazení: Campeche, Campeche, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 39' 0" North, 90° 30' 0" West

Chivic a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChivicVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chivic. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chivic, administrativně je místo zařazeno do oblasti Campeche, Campeche, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 39' 0" North, 90° 30' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chivic v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chivic

Hotely Chivic: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chivic: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chivic, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chivic Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chivic. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chivic

3D mapa Chivic v Google Earth

satelitní 3D mapa Chivic, Mexiko

3D mapa ChivicGoogle Earth – podívejte se na Chivic z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chivic dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chivic shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chivic, Mexiko v Google Earth »

Letiště Chivic a okolí

Letiště ve městě Chivic a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chivic říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chivic (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chivic a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chivic

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chivic: textový odkaz

satelitní mapu Chivic: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chivic

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chivic: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chivic: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chivic: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Odolje v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora
  2. Aguas Santas v oblasti Lugo, Galicia, Španělsko
  3. Vypolzovka v oblasti Yakovlevskiy rayon, Belgorodskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.