3D mapa El Galeón

Satelitní mapa El Galeón

název bez diakritiky: El Galeon
správní zařazení: Carmen, Campeche, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 4' 0" North, 91° 10' 30" West

El Galeón a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El GaleonVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Galeón. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Galeon, administrativně je místo zařazeno do oblasti Carmen, Campeche, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 4' 0" North, 91° 10' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Galeón v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Galeón

Hotely El Galeón: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Galeón: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Galeón, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Galeón Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Galeón. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Galeón

3D mapa El Galeón v Google Earth

satelitní 3D mapa El Galeón, Mexiko

3D mapa El GaleónGoogle Earth – podívejte se na El Galeón z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Galeón dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Galeón shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Galeón, Mexiko v Google Earth »

Letiště El Galeón a okolí

Letiště ve městě El Galeón a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Galeón říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Galeón (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Galeón a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Galeón

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Galeón: textový odkaz

satelitní mapu El Galeón: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Galeón

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Galeón: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Galeón: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Galeón: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Huutoniemi v oblasti Kainuu, Oulu, Finsko
  2. Deh Shareh v oblasti Khuzestan, Írán
  3. Pentur v oblasti Kodya Salatiga, Jawa Tengah, Indonésie
  4. La Mojotera v oblasti Colima, Colima, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.