loading

Matamoros hotely: The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros

The Explorean Kohunlich - All Inclusive

základní informace

třída: *****
adresa hotelu: Hotel Mariano Km 6.5 Desviacion Ruinas de Kohunlich, 43110 Chetumal
zeměpisná poloha: 18° 22' 52" severní šířky, 88° 43' 50" západní délky
oblast: Carmen, Campeche, Mexiko
počet pokojů: 40

popis hotelu

Se může pochlubit relaxační služby, zábavní aktivity a vynikajících jídel, to jeden-a-druhu nemovitosti nabízí intimní a samotě útěk, který je kompletně obklopený džunglí v Chetumal.


The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

The Explorean Kohunlich - All Inclusive – podrobné informace & rezervace »

The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Matamoros, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Matamoros. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Hotel Mariano Km 6.5 Desviacion Ruinas de Kohunlich ve městě Matamoros, Carmen, Campeche, Mexiko – viz mapa Matamoros ».

Hotely blízko hotelu The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros

Hotely v okolí hotelu The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Matamoros

Velká letiště blízko hotelu The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros

Letiště blízko hotelu The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu The Explorean Kohunlich - All Inclusive hotel Matamoros. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.