3D mapa San Alejandro

Satelitní mapa San Alejandro

název bez diakritiky: San Alejandro
správní zařazení: Carmen, Campeche, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 55' 0" North, 90° 55' 0" West

San Alejandro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San AlejandroVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Alejandro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Alejandro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Carmen, Campeche, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 55' 0" North, 90° 55' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Alejandro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Alejandro

Hotely San Alejandro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Alejandro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Alejandro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Alejandro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Alejandro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Alejandro

3D mapa San Alejandro v Google Earth

satelitní 3D mapa San Alejandro, Mexiko

3D mapa San AlejandroGoogle Earth – podívejte se na San Alejandro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Alejandro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Alejandro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Alejandro, Mexiko v Google Earth »

Letiště San Alejandro a okolí

Letiště ve městě San Alejandro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Alejandro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Alejandro (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Alejandro a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Alejandro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Alejandro: textový odkaz

satelitní mapu San Alejandro: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Alejandro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Alejandro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Alejandro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Alejandro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Anovilava Atsimo v oblasti Mampikony, Mahajanga, Madagaskar
  2. Okch'on v oblasti Chungchongbuk-Do, Korejská republika
  3. Epping v oblasti Washington County, Maine, Spojené státy americké
  4. Walton on the Hill v oblasti Surrey County, South East, England, Velká Británie
  5. Margate v oblasti Kingborough, Tasmania, Austrálie
  6. Muyinga v oblasti Muyinga, Muyinga, Burundi

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.