3D mapa San Antonio de los Álamos

Satelitní mapa San Antonio de los Álamos

název bez diakritiky: San Antonio de los Alamos
správní zařazení: Ocampo, Coahuila, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 27° 35' 0" North, 103° 19' 0" West

San Antonio de los Álamos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Antonio de los AlamosVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Antonio de los Álamos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Antonio de los Alamos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ocampo, Coahuila, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 35' 0" North, 103° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Antonio de los Álamos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Antonio de los Álamos

Hotely San Antonio de los Álamos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Antonio de los Álamos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Antonio de los Álamos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Antonio de los Álamos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Antonio de los Álamos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Antonio de los Álamos

3D mapa San Antonio de los Álamos v Google Earth

satelitní 3D mapa San Antonio de los Álamos, Mexiko

3D mapa San Antonio de los ÁlamosGoogle Earth – podívejte se na San Antonio de los Álamos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Antonio de los Álamos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Antonio de los Álamos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Antonio de los Álamos, Mexiko v Google Earth »

Letiště San Antonio de los Álamos a okolí

Letiště ve městě San Antonio de los Álamos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Antonio de los Álamos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Antonio de los Álamos (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Antonio de los Álamos a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Antonio de los Álamos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Antonio de los Álamos: textový odkaz

satelitní mapu San Antonio de los Álamos: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Antonio de los Álamos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Antonio de los Álamos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Antonio de los Álamos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Antonio de los Álamos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sawaikot v oblasti Orakzai, F.a.T.a., Pákistán
  2. Xiantou v oblasti Huangling, Shaanxi, Čína
  3. Coganyi v oblasti Bukeye, Muramviya, Burundi
  4. Mwanayalabi v oblasti Kabwe Rural, Central, Zambie
  5. Modabad v oblasti Lorestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.