loading

Ciudad de Mexico hotely: Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico

Fiesta Americana Grand Chapultepec

základní informace

třída: *****
adresa hotelu: Hotel Mariano Escobedo 756 Colonia Anzures, 11590 Mexico City
zeměpisná poloha: 19° 25' 32" severní šířky, 99° 10' 43" západní délky
oblast: Azcapotzalco, Distrito Federal, Mexiko
počet pokojů: 203

popis hotelu

Výhledem Chapultepec Park v jedné z nejlepších čtvrtí v Mexico City, tento hotel nabízí relaxační služby a labužnické stolování několika minut od hlavního města, obchodní a zábavní okresů.


Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Fiesta Americana Grand Chapultepec – podrobné informace & rezervace »

Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ciudad de Mexico, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ciudad de Mexico. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Hotel Mariano Escobedo 756 Colonia Anzures ve městě Ciudad de México, Azcapotzalco, Distrito Federal, Mexiko – viz mapa Ciudad de México ».

Hotely blízko hotelu Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico

Hotely v okolí hotelu Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Ciudad de Mexico

Velká letiště blízko hotelu Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico

Letiště blízko hotelu Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Fiesta Americana Grand Chapultepec hotel Ciudad de Mexico. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.