loading

San Miguel de Allende hotely: La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende

La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu

základní informace

třída: *****
adresa hotelu: Camino Real de Xichu 9 Valle de Maiz, 37700 San Miguel de Allende
zeměpisná poloha: 20° 54' 12" severní šířky, 100° 44' 27" západní délky
oblast: Allende, Guanajuato, Mexiko
počet pokojů: 1

popis hotelu

Nachází se 800 metrů od parku Juárez, to atraktivní kamenná vila nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu s rybníkem a kašna. Komplex má venkovní bazény a atraktivní zahrady.


La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu – podrobné informace & rezervace »

La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Miguel de Allende, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Miguel de Allende. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Camino Real de Xichu 9 Valle de Maiz ve městě San Miguel de Allende, Allende, Guanajuato, Mexiko – viz mapa San Miguel de Allende ».

Hotely blízko hotelu La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende

Hotely v okolí hotelu La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě San Miguel de Allende

Velká letiště blízko hotelu La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende

Letiště blízko hotelu La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu La Casa Del Huizache - Boutique Villas Xichu hotel San Miguel de Allende. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.