3D mapa Casas Blancas

Satelitní mapa Casas Blancas

název bez diakritiky: Casas Blancas
správní zařazení: Purisima del Rincon, Guanajuato, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 54' 0" North, 101° 58' 0" West

Casas Blancas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Casas BlancasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Casas Blancas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Casas Blancas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Purisima del Rincon, Guanajuato, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 54' 0" North, 101° 58' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Casas Blancas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Casas Blancas

Hotely Casas Blancas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Casas Blancas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Casas Blancas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Casas Blancas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Casas Blancas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Casas Blancas

3D mapa Casas Blancas v Google Earth

satelitní 3D mapa Casas Blancas, Mexiko

3D mapa Casas BlancasGoogle Earth – podívejte se na Casas Blancas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Casas Blancas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Casas Blancas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Casas Blancas, Mexiko v Google Earth »

Letiště Casas Blancas a okolí

Letiště ve městě Casas Blancas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Casas Blancas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Casas Blancas (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Casas Blancas a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Casas Blancas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Casas Blancas: textový odkaz

satelitní mapu Casas Blancas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Casas Blancas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Casas Blancas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Casas Blancas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Casas Blancas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Karam v oblasti Mopti, Mali
  2. Kafr Dibbin v oblasti Idlib, Sýrie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.