3D mapa Sabana Grande

Satelitní mapa Sabana Grande

název bez diakritiky: Sabana Grande
správní zařazení: Iguala de Independencia, Guerrero, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 9' 0" North, 99° 33' 0" West

Sabana Grande a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sabana GrandeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sabana Grande. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sabana Grande, administrativně je místo zařazeno do oblasti Iguala de Independencia, Guerrero, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 9' 0" North, 99° 33' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sabana Grande v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sabana Grande

Hotely Sabana Grande: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sabana Grande: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sabana Grande, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sabana Grande Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sabana Grande. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sabana Grande

3D mapa Sabana Grande v Google Earth

satelitní 3D mapa Sabana Grande, Mexiko

3D mapa Sabana GrandeGoogle Earth – podívejte se na Sabana Grande z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sabana Grande dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sabana Grande shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sabana Grande, Mexiko v Google Earth »

Letiště Sabana Grande a okolí

Letiště ve městě Sabana Grande a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sabana Grande říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sabana Grande (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sabana Grande a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sabana Grande

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sabana Grande: textový odkaz

satelitní mapu Sabana Grande: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sabana Grande

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sabana Grande: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabana Grande: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabana Grande: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Aberfoil v oblasti Bullock County, Alabama, Spojené státy americké
  2. Moosehorn (historical) v oblasti Franklin County, Maine, Spojené státy americké
  3. Ban Hin Tang v oblasti Nakhon Ratchasima, Northeastern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.