3D mapa Isla La Piedra

Satelitní mapa Isla La Piedra

název bez diakritiky: Isla La Piedra
správní zařazení: Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 23° 11' 0" North, 106° 24' 0" West

Isla La Piedra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Isla La PiedraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Isla La Piedra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Isla La Piedra, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 11' 0" North, 106° 24' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Isla La Piedra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Isla La Piedra

Hotely Isla La Piedra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Isla La Piedra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Isla La Piedra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Isla La Piedra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Isla La Piedra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Isla La Piedra

3D mapa Isla La Piedra v Google Earth

satelitní 3D mapa Isla La Piedra, Mexiko

3D mapa Isla La PiedraGoogle Earth – podívejte se na Isla La Piedra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Isla La Piedra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Isla La Piedra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Isla La Piedra, Mexiko v Google Earth »

Letiště Isla La Piedra a okolí

Letiště ve městě Isla La Piedra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Isla La Piedra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Isla La Piedra (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Isla La Piedra a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Isla La Piedra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Isla La Piedra: textový odkaz

satelitní mapu Isla La Piedra: obrázkový odkaz

satelitní mapu Isla La Piedra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Isla La Piedra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Isla La Piedra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Isla La Piedra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Basegmez v oblasti Van, Turecko
  2. Gastica Mahala v oblasti Kosovo, Srbsko a Černá Hora
  3. El Naranjito v oblasti Guadalupe y Calvo, Chihuahua, Mexiko
  4. Nascenje v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.