3D mapa Ziquítaro

Satelitní mapa Ziquítaro

název bez diakritiky: Ziquitaro
správní zařazení: Penjamillo, Michoacan, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 9' 0" North, 101° 54' 0" West

Ziquítaro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ZiquitaroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ziquítaro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ziquitaro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Penjamillo, Michoacan, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 9' 0" North, 101° 54' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ziquítaro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ziquítaro

Hotely Ziquítaro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ziquítaro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ziquítaro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ziquítaro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ziquítaro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ziquítaro

3D mapa Ziquítaro v Google Earth

satelitní 3D mapa Ziquítaro, Mexiko

3D mapa ZiquítaroGoogle Earth – podívejte se na Ziquítaro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ziquítaro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ziquítaro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ziquítaro, Mexiko v Google Earth »

Letiště Ziquítaro a okolí

Letiště ve městě Ziquítaro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ziquítaro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ziquítaro (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ziquítaro a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ziquítaro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ziquítaro: textový odkaz

satelitní mapu Ziquítaro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ziquítaro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ziquítaro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ziquítaro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ziquítaro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kneblinghausen v oblasti Soest, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo
  2. Sangmaejong v oblasti Chollanam-Do, Korejská republika
  3. Pangmawn v oblasti Lashio, Shan, Barma
  4. Pieczyska v oblasti Bydgoszcze I, Kujawsko-Pomorskie, Polsko
  5. Ap Tan Hoa v oblasti Hong Ngu, Dong Thap, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.