3D mapa La Paloma Nueva Reforma

Satelitní mapa La Paloma Nueva Reforma

název bez diakritiky: La Paloma Nueva Reforma
správní zařazení: Acaponeta, Nayarit, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 18' 30" North, 105° 14' 30" West

La Paloma Nueva Reforma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La Paloma Nueva ReformaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Paloma Nueva Reforma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Paloma Nueva Reforma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Acaponeta, Nayarit, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 18' 30" North, 105° 14' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Paloma Nueva Reforma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Paloma Nueva Reforma

Hotely La Paloma Nueva Reforma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Paloma Nueva Reforma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Paloma Nueva Reforma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Paloma Nueva Reforma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Paloma Nueva Reforma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Paloma Nueva Reforma

3D mapa La Paloma Nueva Reforma v Google Earth

satelitní 3D mapa La Paloma Nueva Reforma, Mexiko

3D mapa La Paloma Nueva ReformaGoogle Earth – podívejte se na La Paloma Nueva Reforma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Paloma Nueva Reforma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Paloma Nueva Reforma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Paloma Nueva Reforma, Mexiko v Google Earth »

Letiště La Paloma Nueva Reforma a okolí

Letiště ve městě La Paloma Nueva Reforma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Paloma Nueva Reforma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Paloma Nueva Reforma (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Paloma Nueva Reforma a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Paloma Nueva Reforma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Paloma Nueva Reforma: textový odkaz

satelitní mapu La Paloma Nueva Reforma: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Paloma Nueva Reforma

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Paloma Nueva Reforma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Paloma Nueva Reforma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Paloma Nueva Reforma: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Turkwan v oblasti Jemaa, Kaduna, Nigérie
  2. Bellingsen v oblasti Hochsauerlandkreis, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo
  3. Jaybird v oblasti Adams County, Ohio, Spojené státy americké
  4. Huangtukanzi v oblasti Chaoyang, Liaoning, Čína
  5. Bon-e Asiab v oblasti Khuzestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.