3D satelitní mapa Buenavista v Google Earth

název bez diakritiky: Buenavista
správní zařazení: General Bravo, Nuevo Leon, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 51' 58" North, 98° 37' 40" West

Google Earth: Buenavista a okolí

Google Earth – mapa BuenavistaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Buenavista. Zobrazené místo je známé jako Buenavista, administrativně se řadí do oblasti General Bravo, Nuevo Leon, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 25° 51' 58" North, 98° 37' 40" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Buenavista: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Buenavista on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Buenavista: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Buenavista, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Buenavista Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Buenavista. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Buenavista v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Buenavista v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Buenavista Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Buenavista shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Buenavista. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Buenavista a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Buenavista říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Buenavista (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Buenavista a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Pozo Las Animas v oblasti Trincheras, Sonora, Mexiko
  2. Vennen v oblasti Antwerpen, Vlaanderen, Belgie
  3. Zhaojialiang v oblasti Yang Xian, Shaanxi, Čína
  4. Ban Pong Chang v oblasti Kanchanaburi, Central, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.