3D mapa Paredes

Satelitní mapa Paredes

název bez diakritiky: Paredes
správní zařazení: Villaldama, Nuevo Leon, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 26° 29' 0" North, 100° 19' 0" West

Paredes a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ParedesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Paredes. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Paredes, administrativně je místo zařazeno do oblasti Villaldama, Nuevo Leon, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 29' 0" North, 100° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Paredes v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Paredes

Hotely Paredes: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Paredes: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Paredes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Paredes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Paredes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Paredes

3D mapa Paredes v Google Earth

satelitní 3D mapa Paredes, Mexiko

3D mapa ParedesGoogle Earth – podívejte se na Paredes z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Paredes dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Paredes shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Paredes, Mexiko v Google Earth »

Letiště Paredes a okolí

Letiště ve městě Paredes a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Paredes říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Paredes (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Paredes a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Paredes

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Paredes: textový odkaz

satelitní mapu Paredes: obrázkový odkaz

satelitní mapu Paredes

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Paredes: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Paredes: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Paredes: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Damdou Mbassa v oblasti Kelo, Tandjile, Čad
  2. Ban Bo Sieop v oblasti Ubon Ratchathani, Northeastern, Thajsko
  3. Zapol'ye v oblasti Spasskiy rayon, Ryazanskaya Oblast, Rusko
  4. Kapule v oblasti Kalomo, Southern, Zambie
  5. Veenhuizen v oblasti Groningen, Nizozemí
  6. Les Rouges-Eaux v oblasti Saint-Die, Vosges, Lorraine, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.