loading

Playa del Carmen hotely: Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen

Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel

základní informace

třída: ****
adresa hotelu: Paseo Xaman-Ha Manzana 12 Lote 4 y 5 Playacar Fase II, 77710 Playa del Carmen
zeměpisná poloha: 20° 36' 47" severní šířky, 87° 5' 7" západní délky
oblast: Mexiko
počet pokojů: 65

popis hotelu

Tento luxusní kondominium komplex se nachází v soukromých bránou obec v centru Playa del Carmen, Mexiko. Tato vlastnost poskytuje výjimečně beachfront ubytování v nezapomenutelné místo.


Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel – podrobné informace & rezervace »

Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Playa del Carmen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Playa del Carmen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Paseo Xaman-Ha Manzana 12 Lote 4 y 5 Playacar Fase II ve městě Playa del Carmen, Mexiko – viz mapa Playa del Carmen ».

Hotely blízko hotelu Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen

Hotely v okolí hotelu Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Playa del Carmen

Velká letiště blízko hotelu Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen

Letiště blízko hotelu Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Encanto Paseo del Sol Deluxe Beach & Golf Condo Hotel Playa del Carmen. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.