3D mapa San Antonio Soledad

Satelitní mapa San Antonio Soledad

název bez diakritiky: San Antonio Soledad
správní zařazení: Tlacotepec de Benito J., Puebla, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 47' 0" North, 97° 24' 25" West

San Antonio Soledad a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Antonio SoledadVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Antonio Soledad. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Antonio Soledad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tlacotepec de Benito J., Puebla, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 47' 0" North, 97° 24' 25" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Antonio Soledad v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Antonio Soledad

Hotely San Antonio Soledad: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Antonio Soledad: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Antonio Soledad, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Antonio Soledad Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Antonio Soledad. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Antonio Soledad

3D mapa San Antonio Soledad v Google Earth

satelitní 3D mapa San Antonio Soledad, Mexiko

3D mapa San Antonio SoledadGoogle Earth – podívejte se na San Antonio Soledad z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Antonio Soledad dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Antonio Soledad shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Antonio Soledad, Mexiko v Google Earth »

Letiště San Antonio Soledad a okolí

Letiště ve městě San Antonio Soledad a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Antonio Soledad říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Antonio Soledad (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Antonio Soledad a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Antonio Soledad

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Antonio Soledad: textový odkaz

satelitní mapu San Antonio Soledad: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Antonio Soledad

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Antonio Soledad: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Antonio Soledad: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Antonio Soledad: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Haji Musa Dablo v oblasti Thatta, Sind, Pákistán
  2. Damiaogou v oblasti Yingkou, Liaoning, Čína
  3. Villanueva de Perales v oblasti Madrid, Madrid, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.