3D mapa Banco Playa

Satelitní mapa Banco Playa

název bez diakritiky: Banco Playa
správní zařazení: Cozumel, Quintana Roo, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 30' 40" North, 86° 56' 30" West

Banco Playa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Banco PlayaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Banco Playa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Banco Playa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cozumel, Quintana Roo, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 30' 40" North, 86° 56' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Banco Playa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Banco Playa

Hotely Banco Playa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Banco Playa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Banco Playa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Banco Playa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Banco Playa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Banco Playa

3D mapa Banco Playa v Google Earth

satelitní 3D mapa Banco Playa, Mexiko

3D mapa Banco PlayaGoogle Earth – podívejte se na Banco Playa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Banco Playa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Banco Playa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Banco Playa, Mexiko v Google Earth »

Letiště Banco Playa a okolí

Letiště ve městě Banco Playa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Banco Playa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Banco Playa (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Banco Playa a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Banco Playa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Banco Playa: textový odkaz

satelitní mapu Banco Playa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Banco Playa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Banco Playa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Banco Playa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Banco Playa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dabrowa v oblasti Braniewo, Warminsko-Mazurskie, Polsko
  2. Borden v oblasti Sumter County, South Carolina, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.