3D mapa San Isidro de Vigas

Satelitní mapa San Isidro de Vigas

název bez diakritiky: San Isidro de Vigas
správní zařazení: Rio Verde, San Luis Potosi, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 21° 58' 0" North, 100° 17' 0" West

San Isidro de Vigas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Isidro de VigasVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Isidro de Vigas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Isidro de Vigas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rio Verde, San Luis Potosi, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 58' 0" North, 100° 17' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Isidro de Vigas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Isidro de Vigas

Hotely San Isidro de Vigas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Isidro de Vigas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Isidro de Vigas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Isidro de Vigas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Isidro de Vigas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Isidro de Vigas

3D mapa San Isidro de Vigas v Google Earth

satelitní 3D mapa San Isidro de Vigas, Mexiko

3D mapa San Isidro de VigasGoogle Earth – podívejte se na San Isidro de Vigas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Isidro de Vigas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Isidro de Vigas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Isidro de Vigas, Mexiko v Google Earth »

Letiště San Isidro de Vigas a okolí

Letiště ve městě San Isidro de Vigas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Isidro de Vigas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Isidro de Vigas (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Isidro de Vigas a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Isidro de Vigas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Isidro de Vigas: textový odkaz

satelitní mapu San Isidro de Vigas: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Isidro de Vigas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Isidro de Vigas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Isidro de Vigas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Isidro de Vigas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Parusnoye v oblasti Kurilskiy rayon, Sakhalinskaya Oblast, Rusko
  2. Lang Tioum v oblasti Bac Quang, Ha Giang, Vietnam
  3. Zakharinka v oblasti Nazarovskiy rayon, Krasnoyarskiy Kray, Rusko
  4. Esfiliana v oblasti Granada, Andalucia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.