3D mapa La Tinaja

Satelitní mapa La Tinaja

název bez diakritiky: La Tinaja
správní zařazení: Caborca, Sonora, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 30° 20' 0" North, 112° 36' 0" West

La Tinaja a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La TinajaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Tinaja. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Tinaja, administrativně je místo zařazeno do oblasti Caborca, Sonora, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 20' 0" North, 112° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Tinaja v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Tinaja

Hotely La Tinaja: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Tinaja: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Tinaja, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Tinaja Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Tinaja. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Tinaja

3D mapa La Tinaja v Google Earth

satelitní 3D mapa La Tinaja, Mexiko

3D mapa La TinajaGoogle Earth – podívejte se na La Tinaja z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Tinaja dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Tinaja shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Tinaja, Mexiko v Google Earth »

Letiště La Tinaja a okolí

Letiště ve městě La Tinaja a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Tinaja říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Tinaja (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Tinaja a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Tinaja

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Tinaja: textový odkaz

satelitní mapu La Tinaja: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Tinaja

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Tinaja: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Tinaja: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Tinaja: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saint-Genes-de-Fronsac v oblasti Bordeaux, Gironde, Aquitaine, Francie
  2. Yamnaya v oblasti Ustyanskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko
  3. Wawoure v oblasti Mayahi, Maradi, Niger
  4. Robert v oblasti Ouest, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.