3D mapa Altamira

Satelitní mapa Altamira

název bez diakritiky: Altamira
správní zařazení: Altamira, Tamaulipas, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 24' 0" North, 97° 55' 0" West

Altamira a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AltamiraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Altamira. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Altamira, administrativně je místo zařazeno do oblasti Altamira, Tamaulipas, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 24' 0" North, 97° 55' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Altamira v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Altamira

Hotely Altamira: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Altamira: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Altamira, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Altamira Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Altamira. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Altamira

3D mapa Altamira v Google Earth

satelitní 3D mapa Altamira, Mexiko

3D mapa AltamiraGoogle Earth – podívejte se na Altamira z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Altamira dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Altamira shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Altamira, Mexiko v Google Earth »

Letiště Altamira a okolí

Letiště ve městě Altamira a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Altamira říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Altamira (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Altamira a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Altamira

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Altamira: textový odkaz

satelitní mapu Altamira: obrázkový odkaz

satelitní mapu Altamira

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Altamira: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Altamira: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Altamira: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pakka-dong v oblasti Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Storsveden v oblasti Sater Kommun, Dalarnes Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.