3D mapa La Palma

Satelitní mapa La Palma

název bez diakritiky: La Palma
správní zařazení: San Fernando, Tamaulipas, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 52' 0" North, 97° 57' 0" West

La Palma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La PalmaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Palma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Palma, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Fernando, Tamaulipas, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 52' 0" North, 97° 57' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Palma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Palma

Hotely La Palma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Palma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Palma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Palma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Palma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Palma

3D mapa La Palma v Google Earth

satelitní 3D mapa La Palma, Mexiko

3D mapa La PalmaGoogle Earth – podívejte se na La Palma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Palma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Palma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Palma, Mexiko v Google Earth »

Letiště La Palma a okolí

Letiště ve městě La Palma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Palma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Palma (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Palma a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Palma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Palma: textový odkaz

satelitní mapu La Palma: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Palma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Palma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Palma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Palma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Thinhlaing v oblasti Tatkon, Mandalay, Barma
  2. Flugstad (historical) v oblasti Hamilton County, Iowa, Spojené státy americké
  3. Ferce-sur-Sarthe v oblasti le Mans, Sarthe, Pays-de-la-Loire, Francie
  4. Bougonde-Kete v oblasti Markounda, Ouham, Středoafrická republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.