3D mapa Solís

Satelitní mapa Solís

název bez diakritiky: Solis
správní zařazení: Alto Lucero, Veracruz, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 43' 30" North, 96° 37' 0" West

Solís a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SolisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Solís. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Solis, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alto Lucero, Veracruz, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 43' 30" North, 96° 37' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Solís v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Solís

Hotely Solís: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Solís: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Solís, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Solís Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Solís. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Solís

3D mapa Solís v Google Earth

satelitní 3D mapa Solís, Mexiko

3D mapa SolísGoogle Earth – podívejte se na Solís z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Solís dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Solís shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Solís, Mexiko v Google Earth »

Letiště Solís a okolí

Letiště ve městě Solís a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Solís říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Solís (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Solís a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Solís

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Solís: textový odkaz

satelitní mapu Solís: obrázkový odkaz

satelitní mapu Solís

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Solís: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Solís: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Solís: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tierno Kali v oblasti Koundara, Labe, Guinea
  2. Oostdorp v oblasti Zuid-Holland, Nizozemí
  3. Qadir-e Sab`-e `Olya v oblasti Khuzestan, Írán
  4. Purakar v oblasti Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.