3D mapa Puerta del Palmar

Satelitní mapa Puerta del Palmar

název bez diakritiky: Puerta del Palmar
správní zařazení: Fresnillo, Zacatecas, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 23° 22' 0" North, 102° 53' 0" West

Puerta del Palmar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Puerta del PalmarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Puerta del Palmar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Puerta del Palmar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fresnillo, Zacatecas, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 22' 0" North, 102° 53' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Puerta del Palmar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Puerta del Palmar

Hotely Puerta del Palmar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Puerta del Palmar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Puerta del Palmar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Puerta del Palmar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Puerta del Palmar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Puerta del Palmar

3D mapa Puerta del Palmar v Google Earth

satelitní 3D mapa Puerta del Palmar, Mexiko

3D mapa Puerta del PalmarGoogle Earth – podívejte se na Puerta del Palmar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Puerta del Palmar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Puerta del Palmar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Puerta del Palmar, Mexiko v Google Earth »

Letiště Puerta del Palmar a okolí

Letiště ve městě Puerta del Palmar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Puerta del Palmar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Puerta del Palmar (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Puerta del Palmar a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Puerta del Palmar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Puerta del Palmar: textový odkaz

satelitní mapu Puerta del Palmar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Puerta del Palmar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Puerta del Palmar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Puerta del Palmar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Puerta del Palmar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pimpihanene v oblasti Fak-Fak, Irian Jaya, Indonésie
  2. Pinheiros v oblasti Lavrinhas, Sao Paulo, Brazílie
  3. Tinderbox v oblasti Kingborough, Tasmania, Austrálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.