3D mapa Omolgon Baatar

Satelitní mapa Omolgon Baatar

název bez diakritiky: Omolgon Baatar
správní zařazení: Tov, Mongolsko, Asie
zeměpisná poloha: 47° 54' 0" North, 107° 0' 0" East

Omolgon Baatar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Omolgon BaatarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Omolgon Baatar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Omolgon Baatar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tov, Mongolsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 54' 0" North, 107° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Omolgon Baatar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Omolgon Baatar

Hotely Omolgon Baatar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Omolgon Baatar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Omolgon Baatar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Omolgon Baatar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Omolgon Baatar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Omolgon Baatar

3D mapa Omolgon Baatar v Google Earth

satelitní 3D mapa Omolgon Baatar, Mongolsko

3D mapa Omolgon BaatarGoogle Earth – podívejte se na Omolgon Baatar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Omolgon Baatar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Omolgon Baatar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Omolgon Baatar, Mongolsko v Google Earth »

Letiště Omolgon Baatar a okolí

Letiště ve městě Omolgon Baatar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Omolgon Baatar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Omolgon Baatar (Mongolsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Omolgon Baatar a celou oblast Mongolsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Omolgon Baatar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Omolgon Baatar: textový odkaz

satelitní mapu Omolgon Baatar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Omolgon Baatar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Omolgon Baatar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Omolgon Baatar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Omolgon Baatar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lailo v oblasti Tiddim, Chin, Barma
  2. Nogent-sur-Loir v oblasti le Mans, Sarthe, Pays-de-la-Loire, Francie
  3. Vunda v oblasti Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.