3D mapa Chefe Lixanga

Satelitní mapa Chefe Lixanga

název bez diakritiky: Chefe Lixanga
správní zařazení: Inharrime, Inhambane, Mozambik, Afrika
zeměpisná poloha: 24° 30' 46" South, 34° 34' 31" East

Chefe Lixanga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chefe LixangaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chefe Lixanga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chefe Lixanga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inharrime, Inhambane, Mozambik, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 30' 46" South, 34° 34' 31" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chefe Lixanga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chefe Lixanga

Hotely Chefe Lixanga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chefe Lixanga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chefe Lixanga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chefe Lixanga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chefe Lixanga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chefe Lixanga

3D mapa Chefe Lixanga v Google Earth

satelitní 3D mapa Chefe Lixanga, Mozambik

3D mapa Chefe LixangaGoogle Earth – podívejte se na Chefe Lixanga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chefe Lixanga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chefe Lixanga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chefe Lixanga, Mozambik v Google Earth »

Letiště Chefe Lixanga a okolí

Letiště ve městě Chefe Lixanga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chefe Lixanga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chefe Lixanga (Mozambik)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chefe Lixanga a celou oblast Mozambik. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chefe Lixanga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chefe Lixanga: textový odkaz

satelitní mapu Chefe Lixanga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chefe Lixanga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chefe Lixanga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chefe Lixanga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chefe Lixanga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Huqiaodadui v oblasti Wuxian, Jiangsu, Čína
  2. Buzovets v oblasti Ruse, Bulharsko
  3. Tirong v oblasti Bone, Sulawesi Selatan, Indonésie
  4. Lukama v oblasti Kalabo, Western, Zambie
  5. Sammalvaara v oblasti Lappi, Lappi, Finsko
  6. Vicentero v oblasti Fernandez Feo, Tachira, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.